Milý zákazníci, spustili sme objednávanie VEĽKONOČNÝCH BALÍČKOV.
Objednať možné v rubrike SVIATOČNÁ PONUKA.
O nás
SLADKOSTI PRE HOSTÍ JE ON-LINE CUKRÁREŇ

Pečenie je radosť, láska, občas obeta, inokedy skúška trpezlivosti. Spálené prsty od karamelu aj ranné vstávanie, kým majú ostatní ešte hlbokú noc.

Pri pečení sa nič nedá uponáhľať. Všetko potrebuje svoj čas, správnu mierku, dobrý odhad, dávku šikovnosti a prvotriedne suroviny. Tak, aby bol konečný výsledok dokonalý. Správne nadýchaný, tak akurát krémový, svieži či omamne čokoládový. So skutočným maslom, lahodnou smotanou, čerstvým sladučkým ovocím.

Každý jeden deň pečieme tak, ako by sme piekli pre našich najbližších. Pre mužov, deti, vnúčatá. Trpezlivo, poctivo, láskavo. Niektoré koláče podľa rodinných receptov zdedených od mám či babičiek, iné podľa najmodernejších postupov. Robíme to, čo vieme najlepšie. To, čo nás baví, napĺňa, živí. A veríme, že je to cítiť.

Sme tím. Rovnako ako jednotlivé ingrediencie v koláči, aj v našom tíme má každý svoje miesto. Našou manažérskou hlavou je Katka, ktorá má vo všetkom dokonalý prehľad – od tabuliek, cez kuchyňu až po police v sklade. Najmä vďaka nej sú Sladkosti perfektne fungujúcim mechanizmom. Plánuje, zabezpečuje, rieši.

Samotnú kuchyňu má pod dozorom Žofka. Skúsená, spravodlivá, žena na správnom mieste. Aďa je zase víchor – v tom najlepšom zmysle slova. Keď sa oprie do roboty odsýpa to tak, ako má. Bez Ivetky by to v kuchyni nebolo ono. Zodpovedná, dôsledná a vždy dohliada na správnu dávku cukru. Tak akurát! Nika zase vnáša do našich dní krásu. Rada sa ňou obklopuje a tá najväčšia jej vzniká pod rukami – zdobenie tortičiek a cupcakov si skutočne užíva. Ľudka má všetko cukrárske v oku a hlavne v rukách – precízne, tradične, poctivo. Rozhľadená Tonka vždy presne vie, čo robí – nič nenechá na náhodu a ženie sa za stopercentným výsledkom. Rovnako by to nešlo bez úžasnej Eriky, skromnej a pracovitej žienky, ktorá by vám zniesla modré z neba.

Nie je to však len o pečení. Naše manažérske duo Hela a Lela sa stará o to najdôležitejšie – o vás, našich klientov. Sú to práve ony, ktoré s vami komunikujú, dolaďujú, a vždy nájdu riešenie aj v zdanlivo neriešiteľnej situácií. O kreatívny dozor nad koláčmi aj vetami na našom webe či sociálnych sieťach sa stará Zuzana. Objektívy od sladkých odtlačkov čistí po každom fotení náš fotograf Tomáš. Náš "dedo" zase privezie, odvezie a vybaví všetko, čo treba – na Olafovi, chladiarenskom aute, do ktorého sa zmestí aj nemožné.

Čerešničkou na našej pomyselnej torte je šéfka Janka. Žena činu, ktorá sa uspokojí len s tým najlepším.

A naše torty, koláče a vy. Sme radi, že môžeme byť súčasťou vašich výnimočných chvíľ, svadieb, sviatkov, či len malých všedných radostí.

Tak nech vám s nami chutí!